top of page
Green Farm

MEIST

KOGEMUS JA 
VASTUTUS

Maderos OÜ on arboristi teenuseid pakkunud  alates 2018 aastast. Meil on pikaaegne koostöö kogemus mitmete Eesti arboristidega, kellelt oleme palju õppinud ja rakendame neid teadmisi oma igapäevases töös.

Oma klientidele pakume kvaliteetset ja ohutut teenust. Pikk kogemus on andnud meile hea ülevaate võimalikest ohtudest ja vahendid nende maandamiseks. Lisaks on meil ettenägematuteks õnnetusteks olemas vasutuskindlustus, mis aitab võimalike probleeme kiiremalt lahendada.
 

MEESKOND

Maderos OÜ juht ja arborist on Jürjo Niidumaa kes läbis edukalt arboristi kursuse Pärnu kutsehariduskeskuses ja omandas arborist tase 4 kutsetunnistuse. Nüüdseks on tal sellel erialal  töökogemust juba üle 4 aasta. 

Koostöös kindlate ja usaldusväärsete partneritega oleme hakkama saanud iga ülesandega ja oleme valmis lahendama uusi probleeme.

PERSONAALNE 
SUHTLUS

Maderos OÜ pakub kvaliteetset ja usaldusväärset teenust kõigile oma klientidele. Meie eesmärk on tagada igale kliendile professionaalne teenus, mis vastab tema vajadustele. Me usume, et iga puu ja olukord on erinev, seetõttu kuulame tähelepanelikult kliendi soove, hindame olukorda ja anname nõu, et saavutada soovitud eesmärk.

bottom of page